Cam Kupa Bardak

Anasayfa » Cam Kupa Bardak

CAM KUPA BARDAK

Promosyon cam kupa bardak veya baskılı cam kupa bardak olarak bilinen ürünlerimiz, müşteri memnuniyetine önem veren ve hatırda kalıcı bir tanıtım yapmak isteyenler için hazırladığımız özel tasarımlar arasındadır.

Göz alıcı desen ve grafikler, tesislerimizde özel yöntemlerle cam bardak üzerine aktarılmakta ve yıllar boyunca unutulmayacak, kalıcı bir armağana dönüşmektedir.  Baskılı cam kupa bardak bardak çeşitlerimiz hakkında merak edilenlere bu sayfamızda yer verdik.

Neden Promosyon?

Promosyon ürünler, doğru ve göz alıcı tasarımlar olarak seçildiğinde düşük maliyetli bir reklam kampanyası olarak düşünülebilirler. İşletmeler ürünlerini, sunduğu hizmetleri tanıtırken ve markasının akılda kalıcı olmasını hedeflerken promosyon cam kupa gibi ürünlerden faydalanabilirler.

Eşantiyon veya promosyon olarak adlandırılan nesneleri seçerken her zaman göz önünde olan, kolayca kullanılabilen ürünleri tercih etmelisiniz. Kupa gibi ürünler her zaman müşterilerinizin evinde veya iş yerine rahatlıkla kullanabileceği bir seçenek olacaktır.

İşletmelerin hedef kitlelerine sunduğu hediye ürünlerin satışları belirli oranlarda arttırdığı pazarlama dünyasında bilinen bir gerçektir. Bu nedenle seçtiğiniz ürünleri kalitesi ve akılda kalıcılığı son derece önemlidir. Seramik, porselen ve cam eşyalarımız uzman ellerde tasarlanır ve kullanıldıkları malzeme bakımından sağlıklıdır.

Promosyon baskılı cam kupa bardak ürünlerde yalnızca markanızın veya logonuzun ismini kullanmakla yetinmek zorunda değilsiniz. Akılda kalıcı reklam sloganları sürekli kullanılan ürünlerde sizi hatırlatacak renkli detaylardan biri olacaktır. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet veya ürünlerinizle ilgili kampanya bilgileri de, dönem dönem promosyon ürünlere basılabilir ve hediye olarak sunulabilir.

Baskılı Cam Kupa Bardak Çeşitleri

Cam kupa bardak üzerine baskı yapmak için birçok farklı yöntem kullanılır. Klasik olan ve her zaman tercih edilen işlemlerden biri yüksek ısılarda şekillendirme, fırınlama ve baskı tekniğidir. Cam yüzeylerde kalıcı bir logo oluşturmak için kaliteli baskı araçları yüksek ısılarla birlikte kullanılmalıdır.

Cam transfer baskı ise daha çok dijital araçların imkanlarından yararlandığımız bir yöntemdir. Müşterilerimizin arzu ettiği görseller bilgisayar ortamında düzenlenir ve seçilen bardak boyutuna uyumlu bir hale getirilir. Daha sonra özel yazıcılardan alınan çıktılar transfer kağıtlarıyla istenilen yüzeye aktarılır.

Baskılı cam kupa hazırlarken kullandığımız bu yöntemle istenilen fotoğraf veya grafikler canlı bir görünüme kavuşur. Transfer baskı ile hazırlanan cam veya seramik gibi objelerde ele gelebilen bir kabarıklık, pürüz hissi oluşmaz. Aşırı sıcaklarda uzun süre kalmadıkları sürece tüm baskı yöntemleri yıkamaya dayanıklı olarak uzun süre kullanılır.

Promosyon cam kupa bardak çeşitleri tasarım uzmanlarımız tarafından özenle hazırlanır. Gönül rahatlığı ile hediyelik ve tanıtım amaçlı kullanabileceğiniz ürünlerimiz arasında zarafetiyle ilgi çeken Zen, Truva ve Ada gibi modeller yer almaktadır. Ürünlerimiz baskılı, logolu, kutulu ve set halinde hazırlanmaktadır.

Baskılı cam kupa bardak avantajlarımızdan yararlanmak ve uygun fiyatlı teklif almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.