Porselen Kupa Bardak

Anasayfa » Porselen Kupa Bardak

 

PORSELEN KUPA BARDAK

Promosyon porselen kupa bardak kaliteli görsellerle, uygun fiyatlı tanıtım yapmak isteyenlerin gözdesi ürünlerden biridir. Sağlıklı malzemeden hazırladığımız hediyelik ve promosyon ürünlerimizle sektörünüzde ön plana çıkabilirsiniz.

Porselen Kupa Bardak Avantajları

Porselenler kuvars, kaolin ve feldspat maddelerinden üretilir. Şekillendirme aşamasından sonra yüksek sıcaklıkta fırınlanır ve daha sonra sırlanma işleminde tekrar uzun süreli sıcaklığa tabi tutulur. Porselen üretimi yüzyıllar öncesine dayanır.

İlk örneklerine Çin’de rastlanan porselen eşyalar, deniz ticareti yoluyla Avrupa’ya ve dünyaya yayılmıştır. Günümüzde porselen üretimi çok daha modern araçlarla seri olarak yapılmaktadır. Dijital dünyanın olanaklarından faydalanılarak porselen nesneler üzerine istenen resimler ve grafikler, farklı teknikler kullanılarak basılır.

Porselenin en büyük avantajlarından biri renk ve parlaklığını yitirmemesidir. Bu nedenle evlerde, hediyelik eşya olarak ve işletmelerin promosyon kampanyaları için yaygın olarak kullanılır. Promosyon kupa bardak müşterilerimizin tanıtım ve marka logosu basımı için en fazla tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

Neden Promosyon?

Promosyon ürünler, hedeflediğiniz müşteri kitlesinin ilgisini çekmeli ve mümkün olduğunca göz önünde olmalıdır. Bunun yanında şık bir görünüme sahip olmalı ve düşük maliyetiyle bütçenizi korumalıdır.

Hediye ve eşantiyon ürünlerin marka tanıtımı açısından son derece önemli olduğu pazarlama araştırmalarınca kanıtlanmıştır.

Promosyon porselen ürünler

sadece marka logosunu değil, düzenlenen kampanyalarını ve akılda kalıcı reklam sloganlarınızı da taşıyabilmektedir.

Ücretsiz olarak gönderilen hediyeler hedef kitlenizin kendisini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacaktır. Bu nedenle bir bütçe planlaması yapabilir, sektörünüze uygun müşteri yapınıza belirli aralıklarla promosyon gönderimi yapabilirsiniz.

Promosyon Porselen Kupa Bardak Nedir?

Marka değerini yansıtan görsellerle ve hatırda kalıcı tanıtım sloganlarıyla hazırlanan bardak modelleridir. Promosyon porselen kupa bardak müşterilerinizle kurduğunuz ilişkiyi güçlendiren, onlara verdiğiniz önemi yansıtan bir hediyelik bir tasarımdır.

Satışlarınızı arttırmak ve iyi müşteri ilişkileri geliştirmek için uygun fiyatlı tanıtım kupa bardak ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Seramikhane ailesi olarak, müşterilerimize promosyon eşyaları üretmenin yanında, ihtiyaç duyduklarına onlara sektörlerine uygun ilgi çekici tanıtım sloganları ve görseller konusunda önerilerde bulunuyoruz.

Logo Baskılı Kupa Bardak Nedir?

İşletmeler tarafından en fazla tercih edilen ürünlerimizden biridir. Müşteri beklentisine göre özel sayıda ve şekillerde hazırladığımız logo baskılı kupa bardak, hem promosyon olarak hem de işletme içinde kullanılabilir.

Yüksek ısılara ve yıkanmayan dayanıklı kupa bardak ürünlerimizin dışında fincan takımı gibi birçok bardak modeli tesislerimizde üretilmektedir. Tanıtımın en güzel yolu olan “logo & slogan” içeren kupa bardaklarla markanızın adını duyurma şansı bulabilirsiniz.

Süblimasyon Porselen Kupa Bardak Nedir?

Promosyon porselen kupa bardak üretiminde teknolojik olanaklardan yararlandığımız özel ürünlerimizden biridir.  Süblimasyon porselen kupa bardak rengarenk ve ilgi çekici görselleri en iyi şekilde yansıtan özel mürekkeplerle yapılır. Üretimi sırasında sıvı değil, doğrudan katıdan gaza geçen renkli boyalar kullanılır.

Süblimasyon porselen kupa bardak tasarımı ilk önce dijital ortamda yapılır. Telefonlardan, tablet veya dijital fotoğraf makinelerinden çekilen resimler bile doğrudan baskı için kullanılabilmektedir. Süblime mürekkepler kupalar üzerinde elle hissedilmeyen, pürüzsüz bir görünüm sağlar. Uzun yıllar boyu çıkmayan görseller makinede yıkanmaya karşı dayanıklıdır.

Promosyon porselen kupa bardak avaranjlarımız hakkında daha fazla bilgi ve size özel tasarım teklifleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.