Seramik Kupa Bardak

Anasayfa » Seramik Kupa Bardak

 

SERAMİK KUPA BARDAK

Seramik Kupa Bardak

Promosyon seramik kupa bardak uygun fiyat ve geniş ürün seçenekleriyle tanıtım için en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Seramik kupa bardaklar günümüz teknolojisi kullanılarak çok daha göz alıcı renklerle tasarlanmaktadır. Seramik kupa bardak çeşitleri hakkında merak edilenlere bu sayfamızda yer verdik.

Neden Seramik Kupa Bardak?

Seramik bardaklar kaolin kili gibi maddelerin şekillendirilip, yüksek sıcaklıklarda bekletilmesiyle üretilir. Yapımı zahmetli olsa da, kolayca farklı formlarda üretilebilen seramik bardaklar, özellikle hediyelik ve promosyon eşyalar denince ilk akla gelen seçeneklerden biridir.

Baskılı seramik kupa bardak avantajlarından biri üzerine kolayca grafik ve yazı baskı yapılabilmesidir.  Diğer bardak yapım malzemeleri ile kıyaslandığında, üzerine yapılan baskılar çok daha kaliteli ve kalıcı bir haldedir. Seramik ürünler kolaylıkla yıkanabilir. Bunun yanında, seramik kupa bardak çeşitleri yapısı gereği son derece doğaldır.

Neden Promosyon İçin Baskılı Seramik Bardak?

Promosyon ürünler dağıtmak, faaliyet gösterdiği sektörde tanınır olmayı hedefleyen işletmelerin sıkça kullandığı yöntemlerin başında gelir. Hedeflediği müşteri kitlesini özel hissettirecek olan hediyelik eşyalar, markanızı ve hizmet kalitenizi yansıtması bakımından oldukça önemlidir.

Promosyon seramik kupa bardaklar geniş seçeneğe sahip ürünlerdir. Kupa formundaki seramik yüksek kalite logo ve grafiğe uygun olduğu için görsel açıdan son derece caziptir. Tanıtım eşyalarının akılda kalıcı sloganlar içermesi ve her zaman göz önünde olması gerekir. Seramik kupa, bu ihtiyacı karşılayan uygun fiyatlı bir seçenektir.

Logo Baskılı Seramik Bardak Çeşitleri

Logo baskılı seramik kupalar ilgi çekici promosyon eşyaları arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Seramik Hane güvencesiyle üretilen seramik kupalar, müşterilerinizin hatırlarında kalmanızı sağlayan, ekonomik ve doğal bir çözümdür.

Logo baskılı seramik kupa ihtiyaca uygun boyutta ve renk seçenekleriyle hazırlanır. SERAMİKHANE tesislerimizde şekillendirilen ve özel cihazlarla baskısı gerçekleştirilen kupalar yıkanmaya ve yüksek ısılara dayanıklıdır. Markanızın kalitesini en iyi şekilde yansıtan kupa bardakları müşterilerinize hediye edebilir, işletmeniz içinde güvenle kullanabilirsiniz.

Süblimasyon Seramik Kupa Bardak Çeşitleri

Süblimasyon seramik kupa bardak üretimi dijital araçların imkanlarından yararlanılarak yapılmaktadır. İstenilen baskıda yer alan renk ve grafikler kaliteli bir şekilde bardaklar üzerine yerleştirilir. Süblime kavramı bir maddenin katı halden sıvı forma geçmeden, doğrudan gaz haline geçmesini tanımlamak için kullanılmaktadır.

Süblimasyon baskı

işleminde özel üretim mürekkeplerden ve baskının aktarılmasını sağlayan transfer kağıtlarından yararlanılır. Dijital ortamda düzenlenen resim veya logo gibi şekiller öncelikle özel yazıcılardan çıkarılır. Daha sonra presleme araçları ve ısıtma yöntemiyle istenilen yüzeye transferi gerçekleştirilir.

Süblimasyon seramik kupa bardak üretiminde kullanılan bu teknik sayesinde son derece canlı renkler elde edilir. Yüksek çözünürlüklü resimlerin de aktarılmasını sağlayan bu işlem, kaliteli promosyon kupa bardak ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal bir seçenektir.

Logo Baskılı Promosyon seramik kupa bardak avantajlarımızdan yararlanmak ve uygun fiyatlı teklif almak için SERAMİKHANE müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirsiniz.